صدای امریکا

۱۳۹۵ خرداد ۲۳, یکشنبه

شمارقربانیان تیراندازی باشگاه اورلاندوی آمریکا به ۵۰ کشته رسید

• شهردار اورلاندو در ایالت فلوریدای آمریکا لحظاتی پیش از افزایش آمار قربانیان تیراندازی دیشب به باشگاه شبانه همجنس گرایان این شهر خبر داد و گفت در این حمله ۵۰ نفر کشته و ۵۳ نفر زخمی شده اند ...
شهردار اورلاندو در ایالت فلوریدای آمریکا لحظاتی پیش از افزایش آمار قربانیان تیراندازی دیشب به باشگاه شبانه همجنس گرایان این شهر خبر داد و گفت در این حمله ۵۰ نفر کشته و ۵٣ نفر زخمی شده اند.

به گزارش رسانه های آمریکا، 'بادی دایر' شهردار اورلاندو در نشستی مطبوعاتی ضمن اعلام این خبر، گفت: ما ساختمان محل حادثه را پاکسازی کرده ایم و با کمال تاسف باید بگویم که افزون بر خود شلیک کننده که کشته شد، ۵۰ تن کشته شده اند.
پیش از این، شمار قربانیان ۲۰ کشته و ۴۲ زخمی عنوان شده بود.
حمله در اورلاندو، حدود ساعت دو بامداد روز یکشنبه به وقت محلی در یک باشگاه شبانه که بیشتر محل آمد و شد همجنس بازان بوده، روی داده است.
پلیس محلی در دقایق اولیه پس از حادثه به خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که 'تیراندازی همچنان ادامه دارد و چندین نفر مجروح شده اند. هنوز معلوم نیست که آیا کسی در این واقعه جان باخته است یا خیر. ماموران پلیس ساختمان باشگاه شبانه همجنس بازان را که این تیراندازی در آن رخ داده جست و جو و مراجعان را خارج می کنند.'
رسانه های آمریکایی فرد حمله کننده را 'عمر متین' افغان تبار و شهروند آمریکا معرفی کرده اند.


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
يکشنبه  ۲٣ خرداد ۱٣۹۵ -  ۱۲ ژوئن ۲۰۱۶

هیچ نظری موجود نیست: