صدای امریکا

۱۳۹۷ فروردین ۲۸, سه‌شنبه

شش کشته در درگیری در مرز ایران و پاکستان

• سپاه از درگیری افراد این نیرو با «تروریست ها» در مرز ایران و پاکستان خبر داده است. مهاجمان از پاکستان وارد خاک ایران شده بودند، سه تن از مهاجمان، دو سپاهی و یک مرزبان کشته شده اند ...روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از درگیری افراد این نیرو با «تروریست ها» در مرز ایران و پاکستان خبر داده است. به گفته ی این قرارگاه، مهاجمانی که از پاکستان وارد خاک ایران شده بودند، قصد داشتند یک برجک مرزبانی در منطقه مرزی میرجاوه را «تصرف» کنند. این درگیری بامداد روز سه شنبه (امروز) روی داده است. در این درگیری شش نفر کشته شده اند

به گزارش ایرنا؛ روابط عمومی قرارگاه قدس در اطلاعیه ای اعلام کرده است در ساعت یک و ٣۰ دقیقه بامداد امروز سه ‌شنبه ۲٨ فروردین‌ یک تیم تروریستی از داخل خاک پاکستان با حمله به برجک مرزبانی ناجا در «میل مرزی ٨۹»، قصد تصرف آن را داشتند که با مقاومت شدید نیروهای مرزبانی مستقر در برجک مواجه و با ورود نیروهای احتیاط به منطقه برای کمک به آنها، طی یک درگیری شدید، مهاجمان در دستیابی به هدف خود ناکام ماندند.

این اطلاعیه می‌افزاید: در این درگیری سه نفر از تروریست ها به هلاکت رسیدند و تعدادی زخمی و متواری شدند و بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی نیروهای احتیاط با یک تله انفجاری، دو تن از افراد سپاه نیز کشته و دو تن دیگر زخمی شدند. بنابر این گزارش، در این درگیری یکی از مرزبانان نیروی انتظامی نیز جان خود را از دست داده است.

میرجاوه در ۷۵ کیلومتری شرق زاهدان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است. 


http://www.akhbar-rooz.com/article.jsp?essayId=86065

هیچ نظری موجود نیست: